VAJADZĪGS JAUNS DARBA APĢĒRBS?ATRODI TUVĀKO IZPLATĪTĀJU

DARBA APAVI ŠODIENAI UN NĀKOTNEI

Kad mēs uzņēmumā Blåkläder izstrādājam mūsu produktus, vissvarīgākā vienmēr ir kvalitāte un izpildījums, ātrums šajā gadījumā nav nozīmīgs. Kārtīgi izplānojot un izvērtējot katru komponenti, Blåkläder darba apavu kolekcija atbilst tiem pašiem augstajiem standartiem un prasībām, kādi ir mūsu kvalitatīvajiem darba apģērbiem. Tādējādi, ja vēlaties pieredzēt patiešām izcilu komfortu un neapšaubāmu kvalitāti – uzmēriet mūsu darba apavus.

VISIEM MŪSU DARBA APAVIEM IR ARĪ SIEVIEŠU IZMĒRI

Uzņēmumā Blåkläder mēs jau sen esam pieņēmušu neapšaubāmu lēmumu pavērt ceļu vienlīdzīgai nozarei. Šodien mums ir viena no nozarē lielākajām sieviešu darba apģērbu kolekcijām. Protams, tas attiecas arī uz mūsu kvalitatīvajiem un ergonomiskajiem darba apaviem, kas ir izveidoti, lai jūs sajustu patiesu komfortu. Mūsu darba apaviem ir pieejami arī sieviešu izmēri, un tiem tiek garantēta augstākā iespējamā kvalitāte.

VAI ESAT GATAVI PIEDZĪVOT ĪSTU KOMFORTU?ĻAUJIET EKSPERTIEM JUMS PALĪDZĒT ATRAST TOS DARBA APAVUS, KAS JUMS IR NEPIECIEŠAMI!

VAIRĀK NEKĀ TIKAI KOMFORTS

Veidole ir kā automašīnas šasija. Ja nebūs stabilitātes, arī braukšana nebūs komfortabla. Veidole ir ļoti būtiska, lai nodrošinātu piemērotību un apavu līdzsvaru kopumā. Veidoļu gatavošana ir īsts darbs, kura apgūšana prasa daudzus gadus, un mūsu draugi Fagus ir viens no nedaudzajiem uzņēmumiem, kam ir nepieciešamā pieredze un vajadzīgās prasmes. Uzņēmumā Blåkläder mēs nekad neesam apmierināti ar kaut ko citu, kā tikai ar labāko, tāpēc mums bija pašsaprotami sadarboties ar viņiem.

STĀSTS, KO SLĒPJ APAVI. NOSKATIETIES FILMU.

This content cannot be shown due to your cookie settings. In order to access the content you need to update your settings and allow marketing cookies Šeit
Telephone (EE, ENG):
+372 52 73 961
Telephone (LV, RU):
+371 26338224

Blaklader galvenais birojs

Laki 30

12915 Tallinn

Opening hours

Pirmdiena – Piektdiena 08:00 - 17:00

Adreses apmeklējums

Laki 30

12915 Tallinn

© 2024 BLÅKLÄDER AB. Visas tiesības aizsargātas.