poster

ILGI VALKĀJAMA ILGTSPĒJĪBA

Kas ir ilgtspējīgi materiāli attiecībā uz darba apģērbu? Pirmkārt, prātā nāk augsta izturība un ilgmūžība, taču šos rādītājus varam uzlabot arī, ražošanas ķēdē izmantojot materiālus ar mazāku kopējo ietekmi uz vidi. Taču situācijās, kad ir nepieciešams kompromiss, kur starp atjaunojamajiem izejmateriāliem un garāku gala produkta mūža ilgumu būs ilgtspējības vieta?

Par šo jautājumu mēs diskutējam ikdienu, un uz to nav vienkāršas atbildes. Darba apģērbu un aizsargapģērbu ražošana ir ļoti specifiska, ņemot vērā, ka tiem jānodrošina aizsardzība un funkcionalitāte. Fakts, ka šie apģērbi tiks mainīti tikai tad, kad tie ir novalkāti, nevis tāpēc, ka izgājuši no modes, izturībai un ilgmūžībai piešķir vēl lielāku nozīmi.

Šī iemesla dēļ mēs pastāvīgi strādājam pie tā, lai pagarinātu apģērbu mūža ilgumu, jo tas nodrošina vismazāko ietekmi uz vidi. Kā piemēru varam minēt to, ka līdz ar apģērba būtiskāko daļu izturības palielināšanu, par 50% tiek pagarināts apģērba mūža ilgums, un tas automātiski ļauj ietaupīt 30% no visiem ražošanas resursiem. Ja mēs koncentrētos tikai uz izejmateriālu nomaiņu, būtu iespējams ietaupīt 2–10% resursu.

Pastāvīgi cenšoties uzlabot apģērbu mūža ilgumu, mēs varam samazināt kaitīgo ietekmi uz vidi. Mēs pastāvīgi strādājam pie tā, lai uzlabotu mūsu apģērbus, tajā skaitā testējot jaunus uzlabojumus darbam bīstamās vietās, pielāgojot dizainu un izmēru, un meklējot optimālos šķiedru maisījumus maksimālai izturībai un komfortam. Šī iemesla dēļ mūsu apģērbiem ir trīskāršas izturības šuves. Pēc 60 gadiem šajā nozarē mēs zinām, ka apģērbs kalpo tikai tik ilgi, cik tā vājākais posms, un ka vissmagākais pārbaudījums ir darbs bīstamā vidē.

Ja mēs noņemtu papildu šuves un papildu izturību, apģērbs novalkātos ātrāk, un apģērbu patēriņš pieaugtu. Kaut arī tādējādi mēs varētu ietaupīt daļu ražošanas resursu, īsāks apģērba mūžs radītu citas problēmas. Un tas nebūtu ilgtspējīgi. Pētījumi liecina, ka, ja apģērba mūža garums tiek dubultots, tā ilgtspējības cena principā tiek samazināta uz pusi, jo valkātājs divu apģērbu vietā izmanto vienu.

Šī iemesla dēļ mēs turpinām padarīt mūsu apģērbus izturīgākus, lai nodrošinātu ilgtspējīgu nākotni, kurā tiek patērēts mazāk apģērbu. Tāpēc mūsu apģērbu šuvēm ir mūža garantija, jo mēs esam pārliecināti, ka mazāks lietoto apģērbu skaits ir ilgtspējīgāks darbības veids gan šobrīd, gan nākotnē.

Telephone (EE, ENG):
+372 52 73 961
Telephone (LV, RU):
+371 26338224

Blaklader galvenais birojs

Laki 30

12915 Tallinn

Opening hours

Pirmdiena – Piektdiena 08:00 - 17:00

Adreses apmeklējums

Laki 30

12915 Tallinn

© 2024 BLÅKLÄDER AB. Visas tiesības aizsargātas.